Otsi postitust:

Mehis Pärn

Sündinud: 31.12.1981, Tartu
Perekonnaseis: vabaabielus, 3 last

Haridus:
2001 - 2005 Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduskond, bakalaureuseõpe
eriala: politoloogia, kõrvaleriala majandus
1997 - 2000 Tartu Karlova Gümnaasium

Teenistus:

11.2011 - … New Garage Time OÜ
Amet: Osanik, Juhatuse liige, Projektijuht

08.2011 - … MTÜ Ettevõtlusküla
Amet: Asutaja, Projektijuht


08.2009 - ... MP Investing & Consulting OÜ
Amet: Ettevõtja, juhatuse liige

04.2006 – 05.2010 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Amet: Ettevõtlusteadlikkuse koordinaator
Ettevõtte tegevusala: Struktuurifondide rakendusüksus
Tööülesanded: Ettevõtlusteadlikkuse programmi koordineerimine, eelarve planeerimine ja jälgimine, programmi tegevuste organiseerimine, projektide algatamine ja juhtimine, partnerite nõustamine, võrgustiku koostöö organiseerimine, avaliku teavituse ning ürituste korraldamine, esinemine

03.2002 – 04.2006 Commercial Network Solutions
Amet: Projektijuht
Ettevõtte tegevusala: interneti kodulehtede ja internetitarkvara loomine
Tööülesanded: programmeerimismeeskonna juhtimine, kliendisuhtluse korraldamine, müük, lepingute sõlmimine, projektide juhtimine

Muud ühendused:
Kaitseliidu Tartu maleva liige
Eesti Ladaklubi liige

Ei julge ennast üdini ettevõtlikuks pidada, sest tegelikult olen äraütlemata laisk. Samas lohutan ennast sellega, et teatud annus loovat laiskust on äärmiselt oluline innovatsiooniallikas. Pealehakkajaks inimeseks julgen aga ennast pidada küll.

Olen ilmselt nende väheste hulgas, kes kogu oma senise karjääri on ka tegelikult nautinud seda mida on teinud. Miks? Sest kõik proovitud ametid alates pisikesest poisikesest peale on pakkunud tohutut väljakutset, võimaldanud määratult õppida ning need on alati olnud loovad, ehk peaasjalikult tühja koha peale on saanud rajada midagi uut!

Juba koolipõlvest peale on minu huvid olnud vastassuunalised, ühelt poolt füüsika ja tehnika, teisalt ajalugu ja politoloogia. Sekka 10 tihedat aastat aktiivset tegelemist võistlustantsuga on andnud mulle huvi ja pühendumuse näha erinevate valdkondade ühisosa ja kokkupuutepunkte ning tahte pingutada parema tulemuse nimel.

Oma edevuspisiku eestvedaja ning kõnelejana avastasin kaitseväeteenistuses, kus sain ka esimesed tõsised ristsed selles valdkonnas. Ning hoolimata sellest, et ma pole päevagi töötanud ametikohal mille tiitlisse kuuluks „juht“ ei ole ma ei töös ega hobides pääsenud eestvedamisest ja juhtimisest, organiseerimisest ning avalikust esinemisest ja koolitamisest.

Arvan, et kui inimene teeb südame ja kirega seda mis talle meeldib, siis teeb ta õiget asja, teeb seda hästi ning on võimeline arenema. Seepärast hindan kõrgelt ettevõtlikke ja loovaid inimesi.